Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

„Lekcje z Mariuszem”
„Refleksje przed egzaminem”
„Egzaminy, egzaminy…”
„Horror państwowy nr.1”
„Horror państwowy nr.2”
„Horror państwowy nr.3”
„Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Dzień dobry chciałabym przekazać opinię dotyczącą mojego kursu na kat. A szkoła jazdy Auto-stop została mi polecona, gdy uskarżałam się wśród znajomych, że w szkole, w której robiłam A1 (MANEWR) nie chcą mnie dopuścić do A z powodu niewielkiego wzrostu (no i jestem kobietą). Zniechęcono mnie skutecznie, więc do jazd z Panem Mariuszem podeszłam z obawą. Pan Mariusz skutecznie rozwiał moje obawy, pomógł oswoić się z motocyklem (pierwsze godziny jeździłam na specjalnie obniżonym siedzeniu). Bardzo intensywne szkolenia (po 2 h dziennie) spowodowały, że już po 3 spotkaniach czułam się bardzo pewnie zarówno na mieście jak i placu manewrowym (o trochę wymagającym podłożu, nie ma równiutkiego asfaltu, ale to tylko pomaga, bo polskie drogi też pozostawiają wiele do życzenia). Zdarzyło mi się wywrócić motocykl i nie robiono z tego problemu (czego najbardziej obawiano się w poprzedniej szkole), bardziej wykazano się troską o moje zdrowie, na szczęście nic się nie stało (nikomu). Pan Mariusz dawał cenne wskazówki, dzięki czemu NIC nie zaskoczyło mnie na egzaminie praktycznym. Czułam się bardzo pewna swoich wyuczonych umiejętności. Specjalnie dla mnie, Pan Mariusz Niziołek przyjeżdżał na 6:40 na 1 h jazdy aby jeszcze raz poćwiczyć plac, abym czuła się pewniej na egzaminie praktycznym. Będę polecać tę szkołę jako szkołę profesjonalistów. Bardzo dziękuję za wszystkie cenne godziny

Anonimowa Motocyklistka

17 Październik, 2014

Witam, zdałem egzamin państwowy kategorii B za pierwszym razem i jest to zasługa Michała Kokota i Krzysztofa Grabii. U Michała wyjeździłem większość godzin, po około 15 godz. błędy które popełniałem nie wynikały z niewiedzy, tylko z mojego rozkojarzenia. Kilka ostatnich jazd odbyłem u Krzysztofa, które zaowocowały permanentnym skupieniem na drodze ???? Bardzo miło wspominam ostatnią jazdę, godzinę przed egzaminem państwowym podczas której usłyszałem niezwykle budujące zdanie ” jeżeli będziesz tak jeździł dzisiaj na egzaminie to jest nie do wyje…”. Poczułem się o wiele pewniej ???? Jeżeli chodzi o terminy i umawianie się, to ze strony panów instruktorów nie wystąpiły nawet najmniejsze problemy, pełen profesjonalizm! Szkoła godna polecenia! Pozdrawiam serdecznie!

Maurycy

23 Wrzesień, 2014

Witam, własnie przed chwila zdałam na prawo jazdy kategorie A1. Bardzo polecam ta szkole jazdy a najbardziej Pana Mariusza, który naprawdę bardzo dobrze uczy ???? Pozdrawiam cala ekipę z Auto-Stopu i jeszcze raz podziękowania dla Mariusza.

Natalia

18 Wrzesień, 2014

Wszystkim osobom, które dopiero szukają odpowiedniej szkoły jazdy, mogę bez zawahania polecić szkołę Auto-Stop. Już tłumaczę dlaczego…Z tej strony młoda dziewczyna, której na pierwszych godzinach jazd na każdych jednych światłach gasł samochód. Nie zapowiadało się dobrze. Z pomocą cierpliwych i naprawdę doświadczonych instruktorów (Panowie: Mariusz, Krzysztof i Mateusz – niektórzy z nich pracujący w szkole ponad dekadę), po łącznie 38 godzinach jazd dzisiaj dumnie mogę powiedzieć, że kilka godzin temu zdałam za pierwszym razem bez ani jednego błędu egzamin praktyczny państwowy.
Myślę, że można mówić o solidnym przygotowaniu do egzaminu w momencie, gdy pod wpływem stresu z siedzącym egzaminatorem obok, Ty jesteś mimo wszystko w stanie przewidzieć sytuację na drodze i trzeźwo myśleć. Dzięki moim instruktorom absolutnie NIC mnie na drodze dziś nie zaskoczyło. Wiedziałam dokładnie, gdzie byłam oraz na co musiałam zwrócić w danym miejscu uwagę. (“Przy znaku Transbud – zielona strzałka, przy murowanym Kościele – linia przerywana i tak dalej…i tak dalej…”). Zanim się zorientowałam, uradowana wracałam do WORDu… ????
Osoby pracujące w tej szkole znają się na rzeczy. Wystarczy ich słuchać i wszystko będzie dobrze. Jestem naprawdę Panom wdzięczna.Najwięcej godzin wyjeździłam z Panem Mariuszem N., który nie dość, że jest bardzo cierpliwym, profesjonalnym, punktualnym i skrupulatnym człowiekiem, to do tego ma świetne poczucie humoru i naprawdę można z nim na ciekawe, życiowe tematy porozmawiać. ???? Naprawdę mu zależało, żebym zdała to za pierwszym razem. Dzwonił, dopytywał, doradzał. Super.
Na teorię zaczęłam chodzić 7 lipca, jest 1 wrzesień, a ja już mam to wszystko za sobą. ???? Gdybym wcześniej zdecydowała się na kurs ekspresowy, nastąpiłoby to jeszcze szybciej.
Co tu więcej mówić… Polecam gorąco. ????

Anna Z.

1 Wrzesień, 2014

Najlepsza szkoła jazdy, najlepsi instruktorzy na świecie (p. Mariusz N. – motor i auto, p. Krzysiu – auto). Uczą jeździć z pasją, nieskończoną cierpliwością, profesjonalizmem – a poza tym są świetni:) Teoria wykładana przez p. Julitę, która odpowiada na wszystkie pytania, nawet te najbardziej zaskakujące lub wydawałoby się oczywiste:) a jak ktoś jest oporny na przepisy i manewry to jest powtórka w aucie, nawet z obrazkami ???? Jeśli ktoś nie ogarnia w jeden sposób to tłumaczą w inny, aż do skutku. I chociaż chciałoby się już wszystko od razu, to nikogo nie puszczą bez wspaniałej umiejętności przeżycia na drodze! Ja w auto-stopie robiłam kat A i B, wysyłam tam wszystkich znajomych i polecam komu tylko mogę ???? aha, no i oba prawa jazdy zdobyte bezbłędnie za 1-szym razem – przeżycie bezcenne ???? Pozdrawiam;)

Małgosia S.

3 Kwiecień, 2014

Serdecznie polecam auto-STOP każdemu, kto chce wsiąść za kółko ???? przemiła atmosfera na zajęciach teoretycznych, świetni instruktorzy i atrakcyjne ceny to nie wszystkie zalety. Z kursu wyszłam z pewnością siebie i za PIERWSZYM RAZEM zdałam teorię i praktykę! Wielki ukłon w Stronę Mariusza Niziołka i Krzysztofa Grabii ???? w ciągu kilkunastu godzin nadrobili ze mną stracone 26 godzin! Jeśli nie widzicie się w roli kierowcy, polecam – ten ośrodek szkolenia kierowców działa cuda. DZIĘKUJĘ !!!

Anna Rzętała

3 Kwiecień, 2014

Dziś nastał dla mnie TEN dzień, kiedy udało mi się zdobyć uprawnienia kierowcy.

A nie było wcale tak łatwo! Jedak dzięki pomocy FENOMENALNEGO Pan KRZYSIA GRABII udało się i mnie- kompletnemu laikowi i osobie, która bała się wsiąść do auta i jechać więcej niż 30km/h, bo to przecież zawrotna prędkość :D. Mimo strachu
i wielu obaw udało się osiągnąć cel! Pan Krzysiu jest świetnym nauczycielem! Przede wszystkim cierpliwym, zaangażowanym, sumiennym i rzeczowym! Mój początkowy strach przed wejściem do samochodu, zamienił się w niecierpliwość związaną z kolejną jazdą, bo Pan KRZYSIU jest nie tylko świetnym instruktorem,
ale również świetnym człowiekiem! Inteligenty, zabawny, miły- i właśnie dzięki temu nauka stała się przyjemnością, a nie koszmarem i stresem. ???? Dziękuję Panu KRZYSIOWI z całego serca i życzę jak najwięcej takich instruktorów, dla których nauka innych osób nie jest udręką, a przyjemnością i czynią to z zamiłowaniem
i oddają temu całe swoje serce!

Małgosia S.

14 Styczeń, 2014

1567

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!