Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

„Lekcje z Mariuszem”
„Refleksje przed egzaminem”
„Egzaminy, egzaminy…”
„Horror państwowy nr.1”
„Horror państwowy nr.2”
„Horror państwowy nr.3”
„Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Moim nauczycielem był Mariusz N. i bardzo dobrze mnie przygotował, egzamin był jak spacerek a teraz już mogę sobie śmigać po całej Polsce. Pozdrowienia

Gosia

29 Czerwiec, 2015

Egzamin praktyczny na kat. A zdany za pierwszym razem! Kurs miałem z Mariuszem, który jest profesjonalista w każdym calu. Na egzamin państwowy byłem przygotowany na 100%, nic mnie nie zaskoczyło, wszystkie manewry które wykonywałem podczas jazdy z Mariuszem miałem na egzaminie w tych samych miejscach i na tych samych odcinkach drogi! To świadczy o instruktorze jak dobrze się zna na swojej pracy. Każdemu polecam szkołę jazdy Auto-Stop.

Jacek

3 Czerwiec, 2015

Polecam Auto Stop w 100%..Swietni instruktorzy ,egzamin zdany za 1 razem
Dziekuje !!!!!

Marta

18 Maj, 2015

Wszystkim, którzy szukają dobrej szkoły jazdy, chcą nauczyć się bardzo dobrze jeździć polecam Szkołę Jazdy Auto Stop.

Nie wierzcie tym, którzy mówią, że nie można zdać za pierwszym razem. Ta Szkoła przygotowuje tak, że jest to możliwie – wystarczy słuchać ???? Ja jestem tego doskonałym przykładem. Zdałam teorię oraz praktykę za pierwszy podejściem!!!

W życiu jestem perfekcjonistką /podobno to się leczy :)/ – wymagam dużo od innych i jeszcze więcej od siebie. Szkoła Jazdy Auto Stop w 100% spełniła moje oczekiwania.

Ludzi, którzy „tworzą” tę Szkołę cechuje pasja, cierpliwość, uśmiech, pracowitość, rzetelność oraz zaangażowanie. Oni naprawdę chcą, abyśmy zdali za pierwszym razem.

Cały kurs przeprowadzony był na bardzo wysokim poziomie. Teorię wykładali moim zdaniem najbardziej kompetentni w tym temacie – Panowie Policjanci. Przekazali informacje w bardzo przystępny i łatwy do zapamiętania sposób. Wykład z pierwszej pomocy prowadził wykwalifikowany Ratownik Medyczny. Nie zabrakło także praktyk podczas których „męczyliśmy” fantomy, bandażowaliśmy się itp.

I wreszcie „jazdy” z instruktorem Mariuszem N., dzięki któremu prowadzenie samochodu to dla mnie przyjemność. Wszystkie miejsca, w których miałam egzamin były mi znane i przećwiczone. Wiedziałam na co zwracać uwagę. Podczas egzaminu nic mnie na drodze nie zaskoczyło. Dziękuję ????

Dziękuję także Krzysiowi G. za cenne wskazówki i rady (podczas tych kilku godzin), za rozmowy i uśmiech, który zaraża ????

Dziękuję również p. Monice, która bardzo sprawnie i rzetelnie załatwiała wszystkie formalności. I za to, że wierzyła we mnie bardziej niż ja sama…

Jeśli wybierzecie Szkołę Jazdy Auto Stop będziecie w dobrych rękach…

Pozdrawiam,

Barbara Kowalczyk

11 Maj, 2015

Zdałem za pierwszym razem, choć mieszkam we Wrocławiu trzy miesiące to po nauce w AutoStop’ie wiedziałem już wszystko ???? Dobrze wyłożona teoria, sympatyczni i cierpliwi instruktorzy, którym zależy na naszym sukcesie. Polecam!

Łukasz

27 Luty, 2015

Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem, więc zdecydowanie wypada odwdzięczyć się chociażby opinią ???? Zdecydowanie polecam szkołę Auto-Stop. Teorię zdałem za pierwszym razem, sumiennie przerabiając testy. Jazdy miałem z Mariuszem, który świetnie przygotował mnie do egzaminu – jeździliśmy ciągle w strefach egzaminacyjnych, przez co na egzaminie państwowym czułem się bardzo pewnie. Często mówił tez o niespodziankach i zagrywkach, jakie mogą mnie czekać ze strony egzaminatora, wielokrotnie wspominał sytuacje z egzaminów swoich innych kursantów, co sprawiło, że na egzaminie państwowym prawie nic nie mogło mnie zaskoczyć. Wewnętrzny miałem z Krzysztofem, któremu również dziękuję za kilka cennych wskazówek. Perfekcyjne przygotowanie, fajna atmosfera na zajęciach i 100% uczciwe podejście do kursanta. Egzamin zdane za pierwszym razem. Raz jeszcze dziękuję i serdecznie

Jędrzej

20 Luty, 2015

Witam, z całego serca polecam tą szkole. Idealne podejście do kursanta. Egzamin zdałam za pierwszym razem co na samym początku wydawało mi sie niemożliwe! Dzieki instruktorom: Mariusz Niziołek oraz Krzysztof Grabia uwierzylam w swoje możliwości i zdolności ???? dziekuje bardzo !!!!

Ewelina

6 Luty, 2015

Serdecznie polecam wszystkim szkołę auto-stop. Ku mojemu zdziwieniu egzamin państwowy zarówno z teorii jak i z praktyki zdałam za pierwszym razem !. Każda jazda była dla mnie przyjemnością, instruktorów cechuje pełen profesjonalizm o czym może świadczyć chociażby to, że na egzaminie państwowym usłyszałam praktycznie takie same polecenia jak na ostatnich jazdach (tym samym nic nie było dla mnie zaskoczeniem). Jeżeli chodzi o zajęcia praktyczne miałam przyjemność jeździć z Mateuszem oraz z p. Krzysztofem. Oczywiście na pochwałę zasługują także wykłady teoretyczne. Jeszcze raz wszystkim pragnącym zdobyć uprawnienia kat. B (i nie tylko), polecam szkołę auto-stop.

Karolina

19 Styczeń, 2015

Witam. ???? Jeszcze raz dziękuję panu Krzysztofowi za cierpliwosć wobec mnie, dzięki której zdałam prawo jazdy kat B. Polecam Auto Stop i pana Krzysztofa Grabia, który potrafi przekazać wiedzę jak nikt inny. Pozdrawiam

Martyna

4 Grudzień, 2014

Witam, Chciałbym polecić Mariusza Niziołka, w ostatnim czasie miałem okazję jeździć z nim w dodatkowych 6 godzin dzięki którym zdałem egzamin. Gorąco polecam!

Daniel

20 Listopad, 2014

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!