Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

“Lekcje z Mariuszem”
“Refleksje przed egzaminem”
“Egzaminy, egzaminy…”
“Horror państwowy nr.1”
“Horror państwowy nr.2”
“Horror państwowy nr.3”
“Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Zdałem za pierwszym razem, choć mieszkam we Wrocławiu trzy miesiące to po nauce w AutoStop’ie wiedziałem już wszystko ???? Dobrze wyłożona teoria, sympatyczni i cierpliwi instruktorzy, którym zależy na naszym sukcesie. Polecam!

Łukasz

27 Luty, 2015

Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem, więc zdecydowanie wypada odwdzięczyć się chociażby opinią ???? Zdecydowanie polecam szkołę Auto-Stop. Teorię zdałem za pierwszym razem, sumiennie przerabiając testy. Jazdy miałem z Mariuszem, który świetnie przygotował mnie do egzaminu – jeździliśmy ciągle w strefach egzaminacyjnych, przez co na egzaminie państwowym czułem się bardzo pewnie. Często mówił tez o niespodziankach i zagrywkach, jakie mogą mnie czekać ze strony egzaminatora, wielokrotnie wspominał sytuacje z egzaminów swoich innych kursantów, co sprawiło, że na egzaminie państwowym prawie nic nie mogło mnie zaskoczyć. Wewnętrzny miałem z Krzysztofem, któremu również dziękuję za kilka cennych wskazówek. Perfekcyjne przygotowanie, fajna atmosfera na zajęciach i 100% uczciwe podejście do kursanta. Egzamin zdane za pierwszym razem. Raz jeszcze dziękuję i serdecznie

Jędrzej

20 Luty, 2015

Witam, z całego serca polecam tą szkole. Idealne podejście do kursanta. Egzamin zdałam za pierwszym razem co na samym początku wydawało mi sie niemożliwe! Dzieki instruktorom: Mariusz Niziołek oraz Krzysztof Grabia uwierzylam w swoje możliwości i zdolności ???? dziekuje bardzo !!!!

Ewelina

6 Luty, 2015

Serdecznie polecam wszystkim szkołę auto-stop. Ku mojemu zdziwieniu egzamin państwowy zarówno z teorii jak i z praktyki zdałam za pierwszym razem !. Każda jazda była dla mnie przyjemnością, instruktorów cechuje pełen profesjonalizm o czym może świadczyć chociażby to, że na egzaminie państwowym usłyszałam praktycznie takie same polecenia jak na ostatnich jazdach (tym samym nic nie było dla mnie zaskoczeniem). Jeżeli chodzi o zajęcia praktyczne miałam przyjemność jeździć z Mateuszem oraz z p. Krzysztofem. Oczywiście na pochwałę zasługują także wykłady teoretyczne. Jeszcze raz wszystkim pragnącym zdobyć uprawnienia kat. B (i nie tylko), polecam szkołę auto-stop.

Karolina

19 Styczeń, 2015

Witam. ???? Jeszcze raz dziękuję panu Krzysztofowi za cierpliwosć wobec mnie, dzięki której zdałam prawo jazdy kat B. Polecam Auto Stop i pana Krzysztofa Grabia, który potrafi przekazać wiedzę jak nikt inny. Pozdrawiam

Martyna

4 Grudzień, 2014

Witam, Chciałbym polecić Mariusza Niziołka, w ostatnim czasie miałem okazję jeździć z nim w dodatkowych 6 godzin dzięki którym zdałem egzamin. Gorąco polecam!

Daniel

20 Listopad, 2014

Dzień dobry chciałabym przekazać opinię dotyczącą mojego kursu na kat. A szkoła jazdy Auto-stop została mi polecona, gdy uskarżałam się wśród znajomych, że w szkole, w której robiłam A1 (MANEWR) nie chcą mnie dopuścić do A z powodu niewielkiego wzrostu (no i jestem kobietą). Zniechęcono mnie skutecznie, więc do jazd z Panem Mariuszem podeszłam z obawą. Pan Mariusz skutecznie rozwiał moje obawy, pomógł oswoić się z motocyklem (pierwsze godziny jeździłam na specjalnie obniżonym siedzeniu). Bardzo intensywne szkolenia (po 2 h dziennie) spowodowały, że już po 3 spotkaniach czułam się bardzo pewnie zarówno na mieście jak i placu manewrowym (o trochę wymagającym podłożu, nie ma równiutkiego asfaltu, ale to tylko pomaga, bo polskie drogi też pozostawiają wiele do życzenia). Zdarzyło mi się wywrócić motocykl i nie robiono z tego problemu (czego najbardziej obawiano się w poprzedniej szkole), bardziej wykazano się troską o moje zdrowie, na szczęście nic się nie stało (nikomu). Pan Mariusz dawał cenne wskazówki, dzięki czemu NIC nie zaskoczyło mnie na egzaminie praktycznym. Czułam się bardzo pewna swoich wyuczonych umiejętności. Specjalnie dla mnie, Pan Mariusz Niziołek przyjeżdżał na 6:40 na 1 h jazdy aby jeszcze raz poćwiczyć plac, abym czuła się pewniej na egzaminie praktycznym. Będę polecać tę szkołę jako szkołę profesjonalistów. Bardzo dziękuję za wszystkie cenne godziny

Anonimowa Motocyklistka

17 Październik, 2014

Witam, zdałem egzamin państwowy kategorii B za pierwszym razem i jest to zasługa Michała Kokota i Krzysztofa Grabii. U Michała wyjeździłem większość godzin, po około 15 godz. błędy które popełniałem nie wynikały z niewiedzy, tylko z mojego rozkojarzenia. Kilka ostatnich jazd odbyłem u Krzysztofa, które zaowocowały permanentnym skupieniem na drodze ???? Bardzo miło wspominam ostatnią jazdę, godzinę przed egzaminem państwowym podczas której usłyszałem niezwykle budujące zdanie ” jeżeli będziesz tak jeździł dzisiaj na egzaminie to jest nie do wyje…”. Poczułem się o wiele pewniej ???? Jeżeli chodzi o terminy i umawianie się, to ze strony panów instruktorów nie wystąpiły nawet najmniejsze problemy, pełen profesjonalizm! Szkoła godna polecenia! Pozdrawiam serdecznie!

Maurycy

23 Wrzesień, 2014

Witam, własnie przed chwila zdałam na prawo jazdy kategorie A1. Bardzo polecam ta szkole jazdy a najbardziej Pana Mariusza, który naprawdę bardzo dobrze uczy ???? Pozdrawiam cala ekipę z Auto-Stopu i jeszcze raz podziękowania dla Mariusza.

Natalia

18 Wrzesień, 2014

Wszystkim osobom, które dopiero szukają odpowiedniej szkoły jazdy, mogę bez zawahania polecić szkołę Auto-Stop. Już tłumaczę dlaczego…Z tej strony młoda dziewczyna, której na pierwszych godzinach jazd na każdych jednych światłach gasł samochód. Nie zapowiadało się dobrze. Z pomocą cierpliwych i naprawdę doświadczonych instruktorów (Panowie: Mariusz, Krzysztof i Mateusz – niektórzy z nich pracujący w szkole ponad dekadę), po łącznie 38 godzinach jazd dzisiaj dumnie mogę powiedzieć, że kilka godzin temu zdałam za pierwszym razem bez ani jednego błędu egzamin praktyczny państwowy.
Myślę, że można mówić o solidnym przygotowaniu do egzaminu w momencie, gdy pod wpływem stresu z siedzącym egzaminatorem obok, Ty jesteś mimo wszystko w stanie przewidzieć sytuację na drodze i trzeźwo myśleć. Dzięki moim instruktorom absolutnie NIC mnie na drodze dziś nie zaskoczyło. Wiedziałam dokładnie, gdzie byłam oraz na co musiałam zwrócić w danym miejscu uwagę. (“Przy znaku Transbud – zielona strzałka, przy murowanym Kościele – linia przerywana i tak dalej…i tak dalej…”). Zanim się zorientowałam, uradowana wracałam do WORDu… ????
Osoby pracujące w tej szkole znają się na rzeczy. Wystarczy ich słuchać i wszystko będzie dobrze. Jestem naprawdę Panom wdzięczna.Najwięcej godzin wyjeździłam z Panem Mariuszem N., który nie dość, że jest bardzo cierpliwym, profesjonalnym, punktualnym i skrupulatnym człowiekiem, to do tego ma świetne poczucie humoru i naprawdę można z nim na ciekawe, życiowe tematy porozmawiać. ???? Naprawdę mu zależało, żebym zdała to za pierwszym razem. Dzwonił, dopytywał, doradzał. Super.
Na teorię zaczęłam chodzić 7 lipca, jest 1 wrzesień, a ja już mam to wszystko za sobą. ???? Gdybym wcześniej zdecydowała się na kurs ekspresowy, nastąpiłoby to jeszcze szybciej.
Co tu więcej mówić… Polecam gorąco. ????

Anna Z.

1 Wrzesień, 2014

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!