Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

“Lekcje z Mariuszem”
“Refleksje przed egzaminem”
“Egzaminy, egzaminy…”
“Horror państwowy nr.1”
“Horror państwowy nr.2”
“Horror państwowy nr.3”
“Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Wielkie dzięki za szkolenie na motorek. Mariusz Niziołek – pełna profeska. Trasa egzaminacyjna przejechana bezbłędnie. Mariusz aktualizował na bieżąco nowe pomysły egzaminatorów. Zdałem za drugim razem bo niestety na placu zjadł mnie stres, ale dzięki temu mogę porównać metody szkoleń oraz wiedzę przekazywaną przez inne szkoły. Proszę mi wierzyć Auto Stop is the best. To co inni opowiadali…

Pozdrawiam wszystkich pracowników szkółki.

Krzysztof Wolski

16 Listopad, 2015

Gorąco polecam Auto-Stop! Szkoła stosuje nieco inne metody nauczania niż pozostałe ośrodki we Wrocławiu, dzięki czemu swój kurs ukończyłem niezwykle szybko, przeganiając rówieśników, którzy zaczęli przygodę z prawem jazdy przede mną. Na szczególną, wyjątkową pochwałę zasługuje jedyna w swoim rodzaju instruktorka, Pani Kasia. Dzięki jej cierpliwości, poczuciu humoru i świetnym metodom nauczania, każda lekcja zajęć praktycznych była wielką przyjemnością i sporo uczyła. Po szybkim skończeniu kursu oba egzaminy państwowe zdałem za pierwszym razem. Na tym praktycznym nic mnie nie zaskoczyło, gdyż każdą z tras wielokrotnie przerabialiśmy wcześniej. Jeszcze raz serdecznie polecam Auto-Stop! Już teraz łezka w oku się kręci, gdy wspominam jazdy z Panią Kasią ???? Pozdrawiam.

Maciek Sz.

13 Listopad, 2015

Szczerze polecam Pana instruktora Mariusza Niziołka. Od pierwszej lekcji rzeczowe porady “co? jak? gdzie? po co?”, które doprowadziły mnie do szybkiego zdania kategorii A. Sam Pan Mariusz to bardzo sympatyczny i ciepliwy człowiek, którego z ręką na sercu polecam jako instruktora. Jeżeli chesz szybko zdać prawo to koniecznie do Pana Mariusza. Pozdrawiam.

Bartosz

23 Wrzesień, 2015

Szczerze polecam szkołę AUTO-STOP. Moim instruktorem był Mariusz Niziołek i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłem jeśli chodzi o kategorię A czyli motocykl – nie wiem czy jest gdzieś drugi tak rzeczowy i cierpliwy “nauczyciel”.

Łukasz G.

17 Wrzesień, 2015

Polecam wszystkim szkołę AUTO-STOP. Miałem przyjemność uczyć się jazdy motocyklem (kat A) z Mariuszem Niziołkiem. Profesjonalizm, rzeczowe podejście do sprawy i świetny kontakt – tak w skrócie można opisać przebieg kursu. Efekt? zdany egzamin za pierwszym podejściem. SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM!!!

Grzegorz

26 Sierpień, 2015

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Bardzo dobrze przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Nigdy nie było problemu z terminami, mimo dużej liczby kursantów. Mimo, że na początku bardzo obawiałam się kontaktu z autem, dzięki P. Krzysztofowi G., który cierpliwie znosił moje pomyłki, i nie uwagę poczułam się w aucie pewnie. Na egzamin poszłam bez dużych obaw. Szkoła idealnie przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale również do jazdy w prawdziwym życiu. Gorąco dziękuje i pozdrawiam.

Klaudia K.

7 Lipiec, 2015

Moim nauczycielem był Mariusz N. i bardzo dobrze mnie przygotował, egzamin był jak spacerek a teraz już mogę sobie śmigać po całej Polsce. Pozdrowienia

Gosia

29 Czerwiec, 2015

Egzamin praktyczny na kat. A zdany za pierwszym razem! Kurs miałem z Mariuszem, który jest profesjonalista w każdym calu. Na egzamin państwowy byłem przygotowany na 100%, nic mnie nie zaskoczyło, wszystkie manewry które wykonywałem podczas jazdy z Mariuszem miałem na egzaminie w tych samych miejscach i na tych samych odcinkach drogi! To świadczy o instruktorze jak dobrze się zna na swojej pracy. Każdemu polecam szkołę jazdy Auto-Stop.

Jacek

3 Czerwiec, 2015

Polecam Auto Stop w 100%..Swietni instruktorzy ,egzamin zdany za 1 razem
Dziekuje !!!!!

Marta

18 Maj, 2015

Wszystkim, którzy szukają dobrej szkoły jazdy, chcą nauczyć się bardzo dobrze jeździć polecam Szkołę Jazdy Auto Stop.

Nie wierzcie tym, którzy mówią, że nie można zdać za pierwszym razem. Ta Szkoła przygotowuje tak, że jest to możliwie – wystarczy słuchać ???? Ja jestem tego doskonałym przykładem. Zdałam teorię oraz praktykę za pierwszy podejściem!!!

W życiu jestem perfekcjonistką /podobno to się leczy :)/ – wymagam dużo od innych i jeszcze więcej od siebie. Szkoła Jazdy Auto Stop w 100% spełniła moje oczekiwania.

Ludzi, którzy „tworzą” tę Szkołę cechuje pasja, cierpliwość, uśmiech, pracowitość, rzetelność oraz zaangażowanie. Oni naprawdę chcą, abyśmy zdali za pierwszym razem.

Cały kurs przeprowadzony był na bardzo wysokim poziomie. Teorię wykładali moim zdaniem najbardziej kompetentni w tym temacie – Panowie Policjanci. Przekazali informacje w bardzo przystępny i łatwy do zapamiętania sposób. Wykład z pierwszej pomocy prowadził wykwalifikowany Ratownik Medyczny. Nie zabrakło także praktyk podczas których „męczyliśmy” fantomy, bandażowaliśmy się itp.

I wreszcie „jazdy” z instruktorem Mariuszem N., dzięki któremu prowadzenie samochodu to dla mnie przyjemność. Wszystkie miejsca, w których miałam egzamin były mi znane i przećwiczone. Wiedziałam na co zwracać uwagę. Podczas egzaminu nic mnie na drodze nie zaskoczyło. Dziękuję ????

Dziękuję także Krzysiowi G. za cenne wskazówki i rady (podczas tych kilku godzin), za rozmowy i uśmiech, który zaraża ????

Dziękuję również p. Monice, która bardzo sprawnie i rzetelnie załatwiała wszystkie formalności. I za to, że wierzyła we mnie bardziej niż ja sama…

Jeśli wybierzecie Szkołę Jazdy Auto Stop będziecie w dobrych rękach…

Pozdrawiam,

Barbara Kowalczyk

11 Maj, 2015

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!