Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

„Lekcje z Mariuszem”
„Refleksje przed egzaminem”
„Egzaminy, egzaminy…”
„Horror państwowy nr.1”
„Horror państwowy nr.2”
„Horror państwowy nr.3”
„Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Teoria i praktyka za pierwszym razem! Dziękuję za profesjonalne przygotowanie i obsługę w biurze.

Krzysztof

8 Grudzień, 2015

Szkołę nauki jazdy Auto Stop polecam z czystym sercem. Swoją przygodę z prawem jazdy zaczełam pare lat temu,miałam okazję jeździć z różnymi instruktorami lecz żaden z nich nie może się równać z instruktorem Panem Krzysztofem G. Podejście do kursanta na najwyższym poziomie, ogromna cierpliwość,100 % zaangażowania w to żeby nauczyć jeździć nie tylko zdać egzamin,przesympatyczna atmosfera podczas jazd i ten uśmiech który zaraża. Jeszcze raz dziękuję całej ekipie Auto Stop jesteście NAJLEPSI ???? pozdrawiam

Karolina W.

7 Grudzień, 2015

Polecam szkołę Auto-Stop! Rewelacyjnie przygotowują do egzaminu, który zdałam za pierwszym podejściem! Szczególnie polecam kurs u p.Kasi Obrzut. Świetna atmosfera na “jazdach”, mnóstwo cierpliwości i odpowiednia dawka surowości;) zawsze znajdzie czas w grafiku. Tak się bałam egzaminu…- niepotrzebnie ???? Pozdrawiam!

Magda Ch.

27 Listopad, 2015

Wszystkim zainteresowanym polecam szkołę Auto-Stop! Świetnie przygotowali mnie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego czego wynikiem było zdanie ich za pierwszym podejściem. Głównie zawdzięczam to Panu Pawłowi Pankowi, który jest niesamowitym instruktorem. Dawał on przydatne wskazówki dotyczące techniki prowadzenia samochodu, a także zachowania się na egzaminie. Ciągle zabierał mnie na strefy egzaminacyjne, był cierpliwy, wyrozumiały i miał wyjątkowe poczucie humoru dzięki czemu czułem się pewny siebie za kierownicą. Pozostało mi nic innego jak tylko podziękować za pełen profesjonalizm jaki oferuje ta szkoła i jeszcze raz ją wszystkim serdecznie polecić! Pozdrawiam

Oliver M.

19 Listopad, 2015

Wielkie dzięki za szkolenie na motorek. Mariusz Niziołek – pełna profeska. Trasa egzaminacyjna przejechana bezbłędnie. Mariusz aktualizował na bieżąco nowe pomysły egzaminatorów. Zdałem za drugim razem bo niestety na placu zjadł mnie stres, ale dzięki temu mogę porównać metody szkoleń oraz wiedzę przekazywaną przez inne szkoły. Proszę mi wierzyć Auto Stop is the best. To co inni opowiadali…

Pozdrawiam wszystkich pracowników szkółki.

Krzysztof Wolski

16 Listopad, 2015

Gorąco polecam Auto-Stop! Szkoła stosuje nieco inne metody nauczania niż pozostałe ośrodki we Wrocławiu, dzięki czemu swój kurs ukończyłem niezwykle szybko, przeganiając rówieśników, którzy zaczęli przygodę z prawem jazdy przede mną. Na szczególną, wyjątkową pochwałę zasługuje jedyna w swoim rodzaju instruktorka, Pani Kasia. Dzięki jej cierpliwości, poczuciu humoru i świetnym metodom nauczania, każda lekcja zajęć praktycznych była wielką przyjemnością i sporo uczyła. Po szybkim skończeniu kursu oba egzaminy państwowe zdałem za pierwszym razem. Na tym praktycznym nic mnie nie zaskoczyło, gdyż każdą z tras wielokrotnie przerabialiśmy wcześniej. Jeszcze raz serdecznie polecam Auto-Stop! Już teraz łezka w oku się kręci, gdy wspominam jazdy z Panią Kasią ???? Pozdrawiam.

Maciek Sz.

13 Listopad, 2015

Szczerze polecam Pana instruktora Mariusza Niziołka. Od pierwszej lekcji rzeczowe porady “co? jak? gdzie? po co?”, które doprowadziły mnie do szybkiego zdania kategorii A. Sam Pan Mariusz to bardzo sympatyczny i ciepliwy człowiek, którego z ręką na sercu polecam jako instruktora. Jeżeli chesz szybko zdać prawo to koniecznie do Pana Mariusza. Pozdrawiam.

Bartosz

23 Wrzesień, 2015

Szczerze polecam szkołę AUTO-STOP. Moim instruktorem był Mariusz Niziołek i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłem jeśli chodzi o kategorię A czyli motocykl – nie wiem czy jest gdzieś drugi tak rzeczowy i cierpliwy “nauczyciel”.

Łukasz G.

17 Wrzesień, 2015

Polecam wszystkim szkołę AUTO-STOP. Miałem przyjemność uczyć się jazdy motocyklem (kat A) z Mariuszem Niziołkiem. Profesjonalizm, rzeczowe podejście do sprawy i świetny kontakt – tak w skrócie można opisać przebieg kursu. Efekt? zdany egzamin za pierwszym podejściem. SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM!!!

Grzegorz

26 Sierpień, 2015

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Bardzo dobrze przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Nigdy nie było problemu z terminami, mimo dużej liczby kursantów. Mimo, że na początku bardzo obawiałam się kontaktu z autem, dzięki P. Krzysztofowi G., który cierpliwie znosił moje pomyłki, i nie uwagę poczułam się w aucie pewnie. Na egzamin poszłam bez dużych obaw. Szkoła idealnie przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale również do jazdy w prawdziwym życiu. Gorąco dziękuje i pozdrawiam.

Klaudia K.

7 Lipiec, 2015

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!