Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

„Lekcje z Mariuszem”
„Refleksje przed egzaminem”
„Egzaminy, egzaminy…”
„Horror państwowy nr.1”
„Horror państwowy nr.2”
„Horror państwowy nr.3”
„Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Polecam gorąco szkołę nauki jazdy AUTO-STOP. Uczą tu świetnie i celnie. Kurs teoretyczny na prawo na prawo jazdy A okazał się bardzo pomocny (egzamin wewnętrzny i państwowy zdałem za pierwszym podejściem). Praktyczny kurs na kategorię A realizowałem z Panem Mariuszem Niziołkiem. Ponieważ świat motocyklisty był dla mnie dotąd zupełnie nieznany, przeżyłem tu prawdziwą pożyteczną szkołę życia, mimo posiadanego od wielu lat prawa jazdy kategorii B. Zostałem bardzo dobrze przygotowany, jak zdać egzamin państwowy, ale co najważniejsze, zostałem nauczony jak radzić sobie w trudniejszych warunkach manewrowych i drogowych. Dzięki temu egzaminacyjny plac manewrowy oraz egzaminacyjna jazda po mieście okazały się właściwie bezproblemowe (choć stres nie odpuszczał) – zdane za pierwszym podejściem mimo prawie 4-miesięcznej przerwy zimowej! Bardzo dziękuję za to doświadczenie i serdecznie pozdrawiam! Tylko w szkole AUTO-STOP: od zera do rajdera.

Jarosław Chrobot, Wrocław

18 Marzec, 2016

Jeżeli szukacie szkoły, która pomogłaby wam zdać egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym razem i rzeczywiście zrobi z was dobrego kierowcę, to w swoim imieniu polecam szkołę “Auto stop”. Instruktorzy, z którymi miałam przyjemność współpracować, wykonują swoje zadania na wysokim poziomie, łącznie z P. Moniką, która zajmuje się sprawami biurowymi. Jednocześnie jest ona przemiłą osobą i podtrzymuje cudowną atmosferę. Szczególnie polecam instruktora Pana Mateusza Matyję, u którego miałam okazję się szkolić. Wszystkie zajęcia były rzetelnie przygotowane. Podziwiam i jestem niezmiernie wdzięczna za tę uwagę do najmniejszych szczegółów, opracowywanie wszystkich błędów oraz doskonałe umiejętności do przekazania wiedzy. Dzięki profesjonalizmowi i poświęceniu P. Mateusza zdałam egzamin za pierwszym podejściem oraz z chęcią i bez stresu siadam za kierownicę. Pozdrawiam,

Oksana P.

16 Marzec, 2016

Mariusz Niziołek – fantastyczny! Po nie udanym kursie w innej szkole, udało mu się nauczyć mnie wielu rzeczy na nowo co zaskutkowało od razu zdanym egzaminem! Jest cudowny i bardzo bardzo profesjonalny! Bardzo polecam!

Basia

29 Luty, 2016

Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany dzisiaj za pierwszym razem ! Wyjątkowe podziękowania należą się dla mojego instruktora Krzysztofa G. Dziękuję również Mariuszowi N. za cenne rady oraz całej ekipie auto-stopu ! Kurs na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera, zaangażowanie i profesjonalizm ! Dzięki Krzysztofowi uwierzyłam w siebie i dzięki niemu jazdy były poprostu przyjemnością, zawsze miło będę je wspominać ! Ten kurs to najlepsza moja przgoda a to dzięki ludziom którzy tworzą ta szkołę ! Polecam ! Dziękuję za wszystko !

Ula S.

12 Styczeń, 2016

Polecam szkołę nauki jazdy Auto-Stop. Instruktorzy z Auto-Stopu bardzo dobrze przygotowują zarówno teoretycznie jak i praktycznie do jazdy samochodem. Szczególne podziękowania kieruję w stronę mojego instruktora Pana Krzysztofa Grabii, który wykazał się dużą dawką cierpliwości oraz profesjonalizmu w trakcie przygotowywania mnie do egzaminu, a także nauczył mnie pewnej i bezpiecznej jazdy samochodem. Bardzo dziękuję za wszystkie cenne wskazówki i rady, które otrzymałam od Pana Krzysztofa w trakcie jazd. Kurs ten będę zawsze wspominać z uśmiechem. Serdecznie polecam!!!!

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Ania K.

21 Grudzień, 2015

Polecam Auto-Stop w 100%! Kurs robiłam w innej szkole jazdy i oblałam aż trzy razy. Wtedy zdecydowałam się na Auto-Stop i była to bardzo dobra decyzja. Po kilku godzinach z Panem Krzysztofem zdałam od razu! Gorąco polecam ????

Ola

19 Grudzień, 2015

Teoria i praktyka za pierwszym razem! Dziękuję za profesjonalne przygotowanie i obsługę w biurze.

Krzysztof

8 Grudzień, 2015

Szkołę nauki jazdy Auto Stop polecam z czystym sercem. Swoją przygodę z prawem jazdy zaczełam pare lat temu,miałam okazję jeździć z różnymi instruktorami lecz żaden z nich nie może się równać z instruktorem Panem Krzysztofem G. Podejście do kursanta na najwyższym poziomie, ogromna cierpliwość,100 % zaangażowania w to żeby nauczyć jeździć nie tylko zdać egzamin,przesympatyczna atmosfera podczas jazd i ten uśmiech który zaraża. Jeszcze raz dziękuję całej ekipie Auto Stop jesteście NAJLEPSI ???? pozdrawiam

Karolina W.

7 Grudzień, 2015

Polecam szkołę Auto-Stop! Rewelacyjnie przygotowują do egzaminu, który zdałam za pierwszym podejściem! Szczególnie polecam kurs u p.Kasi Obrzut. Świetna atmosfera na “jazdach”, mnóstwo cierpliwości i odpowiednia dawka surowości;) zawsze znajdzie czas w grafiku. Tak się bałam egzaminu…- niepotrzebnie ???? Pozdrawiam!

Magda Ch.

27 Listopad, 2015

Wszystkim zainteresowanym polecam szkołę Auto-Stop! Świetnie przygotowali mnie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego czego wynikiem było zdanie ich za pierwszym podejściem. Głównie zawdzięczam to Panu Pawłowi Pankowi, który jest niesamowitym instruktorem. Dawał on przydatne wskazówki dotyczące techniki prowadzenia samochodu, a także zachowania się na egzaminie. Ciągle zabierał mnie na strefy egzaminacyjne, był cierpliwy, wyrozumiały i miał wyjątkowe poczucie humoru dzięki czemu czułem się pewny siebie za kierownicą. Pozostało mi nic innego jak tylko podziękować za pełen profesjonalizm jaki oferuje ta szkoła i jeszcze raz ją wszystkim serdecznie polecić! Pozdrawiam

Oliver M.

19 Listopad, 2015

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!