Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

„Lekcje z Mariuszem”
„Refleksje przed egzaminem”
„Egzaminy, egzaminy…”
„Horror państwowy nr.1”
„Horror państwowy nr.2”
„Horror państwowy nr.3”
„Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Bardzo polecam szkołę jazdy Auto-Stop, a zwłaszcza instruktora z którym tam jeździłem – Krzysztofa Grabię. Na początku jeździłem w innej szkole jazdy, z której usług nie byłem zadowolony, jednak po zmianie udało mi się zdać egzamin zarówno teoretyczny, jak i praktyczny – za pierwszym razem. Podsumowując, fantastyczna atmosfera i doskonałe warunki do szlifowania umiejętności jazdy ???? Pozdrawiam!

Michał

5 Maj, 2016

Mariusz Niziołek – profesjonalista! Polecam Pana Mariusza, genialny instruktor, co prawda jeździłem z nim tylko 1h (A2), gdyż kurs robiłem gdzie indziej, ale przez tę godzinę dostałem więcej wskazówek niż w poprzedniej szkole. Dobra atmosfera, cały czas ma kursanta na oku i na bieżąco mówi co i jak. Z nim egzamin nie bedzie problemem :). Zdane za pierwszym razem. Łukasz Ć. Pozdrawiam

Łukasz Ć.

20 Kwiecień, 2016

Polecam! Polecam! Polecam! Zdałam za 1 razem teorie i praktykę. Szkoła jest naj-naj i instruktorzy są najlepsi. Jednak chcę podziękować swojemu BARDZO wspaniałemu instruktorowi – p. Rafałowi Sójka, dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość, idealne tłumaczenie tego jak robić, jak nie i za dodawanie pewności siebie. Jazdy były przyjemnymi chwilami w moim życiu.=) Pozdrawiam, Viktoriia.

Viktoria

15 Kwiecień, 2016

Najlepsza szkoła i najlepszy instruktor jakiego miałam przyjemność spotkać, p. Krzysztof. Fantastyczny człowiek z powołaniem do wykonywanego zawodu, pełen charyzmy i empatii. Rzetelny, profesjonalny i co najważniejsze, w pełni zaangażowany w to, żeby naprawdę nauczyć porządnie jeździć. Serdecznie dziękuję za nieustanne dodawanie pewności siebie, za wyrozumiałość, cierpliwość i ogromne poczucie humoru. Zdałam za pierwszym razem! Świetna szkoła, pozdrawiam!

Sylwia

11 Kwiecień, 2016

Polecam gorąco szkołę nauki jazdy AUTO-STOP. Uczą tu świetnie i celnie. Kurs teoretyczny na prawo na prawo jazdy A okazał się bardzo pomocny (egzamin wewnętrzny i państwowy zdałem za pierwszym podejściem). Praktyczny kurs na kategorię A realizowałem z Panem Mariuszem Niziołkiem. Ponieważ świat motocyklisty był dla mnie dotąd zupełnie nieznany, przeżyłem tu prawdziwą pożyteczną szkołę życia, mimo posiadanego od wielu lat prawa jazdy kategorii B. Zostałem bardzo dobrze przygotowany, jak zdać egzamin państwowy, ale co najważniejsze, zostałem nauczony jak radzić sobie w trudniejszych warunkach manewrowych i drogowych. Dzięki temu egzaminacyjny plac manewrowy oraz egzaminacyjna jazda po mieście okazały się właściwie bezproblemowe (choć stres nie odpuszczał) – zdane za pierwszym podejściem mimo prawie 4-miesięcznej przerwy zimowej! Bardzo dziękuję za to doświadczenie i serdecznie pozdrawiam! Tylko w szkole AUTO-STOP: od zera do rajdera.

Jarosław Chrobot, Wrocław

18 Marzec, 2016

Jeżeli szukacie szkoły, która pomogłaby wam zdać egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym razem i rzeczywiście zrobi z was dobrego kierowcę, to w swoim imieniu polecam szkołę “Auto stop”. Instruktorzy, z którymi miałam przyjemność współpracować, wykonują swoje zadania na wysokim poziomie, łącznie z P. Moniką, która zajmuje się sprawami biurowymi. Jednocześnie jest ona przemiłą osobą i podtrzymuje cudowną atmosferę. Szczególnie polecam instruktora Pana Mateusza Matyję, u którego miałam okazję się szkolić. Wszystkie zajęcia były rzetelnie przygotowane. Podziwiam i jestem niezmiernie wdzięczna za tę uwagę do najmniejszych szczegółów, opracowywanie wszystkich błędów oraz doskonałe umiejętności do przekazania wiedzy. Dzięki profesjonalizmowi i poświęceniu P. Mateusza zdałam egzamin za pierwszym podejściem oraz z chęcią i bez stresu siadam za kierownicę. Pozdrawiam,

Oksana P.

16 Marzec, 2016

Mariusz Niziołek – fantastyczny! Po nie udanym kursie w innej szkole, udało mu się nauczyć mnie wielu rzeczy na nowo co zaskutkowało od razu zdanym egzaminem! Jest cudowny i bardzo bardzo profesjonalny! Bardzo polecam!

Basia

29 Luty, 2016

Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany dzisiaj za pierwszym razem ! Wyjątkowe podziękowania należą się dla mojego instruktora Krzysztofa G. Dziękuję również Mariuszowi N. za cenne rady oraz całej ekipie auto-stopu ! Kurs na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera, zaangażowanie i profesjonalizm ! Dzięki Krzysztofowi uwierzyłam w siebie i dzięki niemu jazdy były poprostu przyjemnością, zawsze miło będę je wspominać ! Ten kurs to najlepsza moja przgoda a to dzięki ludziom którzy tworzą ta szkołę ! Polecam ! Dziękuję za wszystko !

Ula S.

12 Styczeń, 2016

Polecam szkołę nauki jazdy Auto-Stop. Instruktorzy z Auto-Stopu bardzo dobrze przygotowują zarówno teoretycznie jak i praktycznie do jazdy samochodem. Szczególne podziękowania kieruję w stronę mojego instruktora Pana Krzysztofa Grabii, który wykazał się dużą dawką cierpliwości oraz profesjonalizmu w trakcie przygotowywania mnie do egzaminu, a także nauczył mnie pewnej i bezpiecznej jazdy samochodem. Bardzo dziękuję za wszystkie cenne wskazówki i rady, które otrzymałam od Pana Krzysztofa w trakcie jazd. Kurs ten będę zawsze wspominać z uśmiechem. Serdecznie polecam!!!!

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Ania K.

21 Grudzień, 2015

Polecam Auto-Stop w 100%! Kurs robiłam w innej szkole jazdy i oblałam aż trzy razy. Wtedy zdecydowałam się na Auto-Stop i była to bardzo dobra decyzja. Po kilku godzinach z Panem Krzysztofem zdałam od razu! Gorąco polecam ????

Ola

19 Grudzień, 2015

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!