Opinie naszych kursantów

Poznaj opinie naszych kursantów dotyczących szkoły AUTO STOP
 

Podziel się z nami swoją opinią!

Jeśli chcesz dodać swoją opinię na temat naszej szkoły prosimy przesłać informacje na nasz adres e-mail, wówczas zostaną one zamieszczone poniżej.
Z góry dziękujemy!

Możesz również podzielić się swoją opinią na naszym fanpage na Facebook’u. Zapraszamy również do jego polubienia – załączamy tam na bieżąco aktualności dotyczące egzaminów, przepisów, różne ciekawostki i konkursy!

Zapraszamy również do przeczytania wiersze naszej kursantki pani Anny Juryty o naszym ośrodku:

„Lekcje z Mariuszem”
„Refleksje przed egzaminem”
„Egzaminy, egzaminy…”
„Horror państwowy nr.1”
„Horror państwowy nr.2”
„Horror państwowy nr.3”
„Po egzaminie..”

Zdałeś(aś) za 1 razem??? Odbierz upominek w naszym biurze 🙂

Trudno mi sobie wyobrazić, że mogłabym trafić na lepszego instruktora niż p. Rafał Sójka. Świetnie uczy jeździć. Podczas nauki dba o fantastyczną atmosferę i o odpowiedni podkład muzyczny ???? Przygotowuje do egzaminu tak, że ta próba umiejętności nie jest czymś przerażającym, a etapem przez który można przejść. Bardzo dobrze oceniam też zajęcia teoretyczne, organizację kursu i kontakt ze szkołą. Pozdrawiam serdecznie!

Anna

14 Marzec, 2018

Polecam szkołę Autostop. Bardzo dobrze będę wspominał jazdy z Panią Julitą, która z dużą cierpliwością a jednocześnie stanowczością podchodziła do moich poczynań z kołkiem. Dziękuje Pani Julicie za wszystkie rady i wskazówki, a także za wiele godzin sympatycznych rozmów. Dziękuje także Panu Krzysztofowi za ostatnie godziny jazd przed egzaminem państwowym, dzięki którym – jestem przekonany – zdałem za pierwszym razem. Bardzo motywujące były jazdy z Panem Krzyśkiem. Godziny jazd w szkole Autostop, to nie tylko nauka, ale niesamowita przygoda i wiele wspomnień. Polecam jeszcze raz szkołę wszystkim zastanawiającym się nad wyborem szkoły. Pozdrawiam!

Wojtek

8 Marzec, 2018

Tygodniowy kurs z polecenia brata, który też chodził do tej szkoły. Świetnie spędzone i niezapomniane około 37 godzin z Panem Krzysztofem Grabią. Egzamin praktyczny państwowy zdany za pierwszym razem bez żadnego błędu. Polecam.

Janek B.

20 Wrzesień, 2017

W ramach podzięki za bardzo udany instruktarz chciałbym wyrazić opinię na Państwa stronę internetową. Przede wszystkim muszę podziękować Panu Krzysztofowi Grabii dzięki którego naukom udało się zdać egzamin na prawko za pierwszym razem. Jeżdżenie z Panem Krzysztofem było nie tylko wielką przyjemnością ale też doskonałym przygotowaniem do egzaminu i jazdy w ogóle. Dlatego każdemu kto zastanawia się czy wybrać się na kurs to polecam, zwłaszcza z Panem Krzysztofem.

Jakub Marcinkowski

19 Wrzesień, 2017

Autostop to naprawdę najlepsza szkoła jazdy w całym świecie. Trafiłem do tej szkoły po poleceniu kolegi, który powiedział:” że tam jazdy prowadzi taki instruktor Pan Krzysztof, jakiego świat nie widział”. Kiedy wszedłem do biura, to znalazłem się z piękną i miłą Panią oko w oko. Zostałem poinformowany o wszystkich szczegółach nauczania. Po jakimś czasie zaczęła się teoria, była bardzo informacyjna i profesjonalnie podana. Ćwiczenia jazdy to wyższa półka. Pan Krzysztof Grabia, jest bardzo cierpliwą osobą, do każdego ucznia, nawet “drzewnianego” znajdzie podejście. Mi się wydaję, że nawet psa nauczy. Do egzaminu wszystko jest wyjaśnione. Zdałem za pierwszym bez problemu. Jak ktoś się zastanawia, gdzie iść i do jakiej szkoły, to tylko tu! Pozdrawiam!

Stefka

21 Sierpień, 2017

Serdecznie polecam szkołe nauki jazdy Auto Stop wszystkim osobom, które tak jak ja (wcześniej) uważają, że prawo jazdy nie jest dla nich. Z odpowiednim instruktorem niemożliwe staje się możliwym. Wystarczy tylko trafić na dobrego instruktora i uwierzyć, że się zda. Taką osobą okazał się Pan Krzysztof G., któremu serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu państwowego. Mimo wcześniejszych podejść i nauce w innych szkołach nie udało mi się zdać egzaminu państwowego. Po kursie z Panem Krzysztofem G. zdałam egzamin za pierwszym razem :).
Pan Krzysztof jest osobą opanowaną, miłą, wprowadza pozytywną atmosferę a co najważniejsze nigdy nie traci cierpliwości. Jeśli są jakieś niejasności tłumaczy i powtarza aż widzi, że kursant zrozumiał omawiane zagadnienie.
Na egzaminie Państwowym nic mnie nie zaskoczyło, znałam wszystkie miejsca po których jezdzilam i manewry, które należało wykonać. Pan Krzysztof doskonale wytłumaczył mi również teorię dzięki czemu nawet w miejscach, których wcześniej nie znałam nie czuję lęku :).
Uważam, że szkoła Auto Stop to najlepsza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu, polecam również obejrzenie przed egzaminem profesjonalnych filmików zamieszczonych przez szkołę na You Tube. Bardzo wiele dały mi też zajęcia teoretyczne w szkole, które okazały się dobrym przygotowaniem nie tylko do zdania testów teoretycznych ale również do rozpoczęcia jazdy.
Dziękuję serdecznie!

Kasia B.

9 Sierpień, 2018

Szkoła nie ma sobie równej we Wrocławiu, potwierdzają to nie tylko statystyki ale i również porównanie opinii uczestników z innych placówek na temat kursów, których można spotkać w poczekalni tuż przed egzaminem państwowym. Podczas swojego nie krótkiego czasu spędzonego na kursie kat. B miałem do czynienia z czterema instruktorami, każdy z własnym pomysłem na przeprowadzenie kursu instruktażowego, przekazywana wiedza w doskonały sposób uzupełniała się, czego potwierdzeniem jest wynik pozytywny uzyskany na egzaminie przy pierwszym podejściu. Wspaniała atmosfera i profesjonalni instruktorzy, przede wszystkim ogromne podziękowania dla Krzysztofa G. za poświęcony czas, umiejętność motywacji i wyjaśnienia problemów drogowych w sposób zrozumiały dla każdego oraz wszelką inna nie ocenioną pomoc. Pozdrawiam serdecznie cały zespół Auto-Stopu!

Tomek K.

7 Sierpień, 2017

Egzamin na kat. A zdany za pierwszym razem, dzięki Panu Mariuszowi. Wszystko ładnie zostało mi wytłumaczone, wystarczyło dobrze słuchać i stosować się do udzielanych wskazówek. Serdecznie polecam.

Rafał H.

31 Lipiec, 2017

Najlepsza szkoła we Wrocławiu. Instruktorzy maja świetne podejście i potrafią to robić. Uczą już dobre parenascie lat i mnie nauczyli świetnie. Szkoła spełniła wszystkie moje oczekiwania i nauczyła mnie tego co najważniejsze (wszystkich kruczków) Autostop to pewny wybór jak chcecie nauczyć się jeździć. Polecam Pana Krzysztofa G. Najlepszy instruktor, przygotował mnie świetnie na egzamin jak i na późniejsza jazdę. Jest on prawdziwym nauczycielem z powołania mającym pełno pozytywnej energii, która przekazuje podczas nauki. Jazda z moim instruktorem była to czysta przyjemność i odprężenie. Na kursie panowała idealna atmosfera bardzo przyjazna, a nauka jazdy szła tak gładko ze sam byłem w szoku. Podziwiam Pana Krzysztofa na całej linii, nauka jazdy to jego powołanie. Polecam szkole każdemu. Jeździłem również z innymi instruktorami i nie odstępują Panu Krzysztofowi na krok. Jestem bardzo szczęśliwy ze tam właśnie trafiłem.
Dziękuje całemu zespołowi Autostop w szczególności Panu Rafałowi za bardzo dobrze, ciekawie i treściwie przeprowadzenie wykładów z teorii i oczywiście Panu Krzysztofowi za nauczenie mnie jazdy.
Polecam szkole każdemu i pozdrawiam!

Adrian B.

9 Czerwiec, 2017

To był doskonały wybór! Świetna szkoła, profesjonalni instruktorzy, zajęcia na wysokim poziomie w sprzyjającej, rodzinnej atmosferze. Zdałam za pierwszym razem ???? Polecam w szczególności mojego instruktora – p. Krzysia G. – bez wątpienia numer 1 wśród instruktorów we Wrocławiu ???? To profesjonalista w każdym calu, konkretny, zaangażowany, wytrwały i cierpliwy. Ma indywidualne podejście do kursanta, wie jak go zmotywować, zawsze dba o przyjazną atmosferę w czasie jazd. Jego rady i wskazówki są na wagę złota – radzę wszystkie zapamiętać ???? Moja przygoda z kursem trwała nieco dłużej niż standardowe 30 godzin. Nie obyło się bez dodatkowych lekcji, których po prostu potrzebowałam. Pomogły mi nabrać wprawy i poczuć się pewniej za kierownicą. Miałam wówczas okazję jeździć także z innymi instruktorami, tj. z p. Bogdanem, p. Mateuszem, p. Julitą i p. Mariuszem. Dziękuję im wszystkim! To była świetna inwestycja, w końcu uczyłam się od najlepszych ???? Gorąco polecam szkołę Auto Stop wszystkim przyszłym kursantom! Na pewno nie będziecie zawiedzeni! ???? Pozdrawiam.

Barbara

21 Marzec, 2017

Kurs i egzamin samochodem OSK AUTO STOP to najprostsza droga do posiadania prawa jazdy!