W poniedziałek 6 maja 2019 r. po długich negocjacjach i oczekiwaniach nasz partner strategiczny firma Honda D&D Wrocław przekazał nam zasponsorowany nowy motocykl – hondę CB650F. Będzie ona przeznaczona do szkolenia kursantów naszego ośrodka na kursach kat. A. Szczególne podziękowania dla Pana Pawła za pomoc w negocjacjach, za zaufanie i współpracę.

Honda CB650F ma  sobie cechy motocykla sportowego oraz nakeda. Z czterech cylindrów udało się wykrzesać 91 KM, co daje świetne osiągi i dynamiczną jazdę.

Honda otrzymała nowy przedni widelec Shona Dual Bending Valve. Przednie i tylne oświetlenie wykonano w technologii LED. Wyposażona w układ ABS pomoże szczególnie na śliskich nawierzchniach. Mimo groźnego pierwszego wrażenia, CB650F nie jest diabłem na kołach, a raczej sympatycznym osiłkiem, w towarzystwie którego każdy chętnie pójdzie na spacer. Tak! Od teraz będziecie szkolili się na tym motocyklu, który później podstawimy Wam na  egzamin państwowy w WORD. Więcej możecie zobaczyć na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=mI7UZlaU1FI

Pierwszą jazdę mamy już za sobą i (wierzcie nam) będziecie zachwyceni! Zapraszamy!